O NÁS

Jak jsme vznikli : 

Jedná se o rodinnou firmu. Můj bratr Dominik (spoluzakladel firmy CarDetailingLovers) je schopen nadšeně umývat a leštit své auto každý den (minimálně jednou). Já jsem dlouhodobě sledoval jeho nadšení a přemýšlel, jak jeho koníček uchopit a udělat radost třeba i někomu dalšímu. Byl konec léta 2017 a já si řekl: "Teď, nebo nikdy."

Začal jsem pátrat kolem sebe a vymýšlet, co bychom mohli konkrétně dělat a jak bychom se mohli jmenovat (jelikož možnost nechat si umýt automobil je dnes na každém rohu, chtěl jsem vymyslet něco originálnějšího). Dostal jsem se až k samotnému pojmu DETAILING. Začal jsem si o něm hodně číst a sledovat pár lokálních i zahraničních detailerů. Netrvalo dlouho a uvědomil jsem si, že tohle je přesně ten směr, kterým bychom se mohli vydat - dělat krásná, voňavá auta a navracet jim původní čistotu i lesk.

Ihned jsem začal vytvářet Facebookový profil, stránku na Instagramu a tyto ''basic'' webové stránky. Bratr byl tolik natěšený, že když se chtěl ve čtvrtek 22.9.2017 zeptat, zda někdo nechce umýt auto, omylem to nasdílel přes náš ještě nedokončený profil na FACEBOOKU. A tak jsem si řekl: "Osud, startujeme hned." :) Přes víkend jsem dokončil vše potřebné pro základní START a vyčkával, kdy začnou chodit první objednávky.

Super je to, že bratr se odjakživa věnuje spíše EXTERIÉRU, zatímco já tíhnu k samotnému INTERIÉRU. Pokud něco děláme, tak to většinou netrvá jen pár minut, protože si hrajeme s detaily a to nás baví. 

Ve službách můžete vidět co nabízíme a vybrat si podle svých požadavků. V Americe je tato služba velice známá a majitelé vozů díky ní dokáží prodávat jejich automobily daleko lépe. Pokud si kupujete ojetinu, tak první dojem určitě udělá krásný a čistý vzhled.

6.12.2017 - spuštění webových stránek 

4.4.2018 - Certified detailer DREXLER Ceramics (první v ČR)

2.5.2018 - Nanolex approved detailer ( Nanolex nám přirostl k srdci a je nám vlastní )

30.8.2018 - Spuštění E-Shopu s detailingovou autokosmetikou

2.1.2019 - Stěhování do nových prostorů + otevření kamenné prodejny s detailingovou autokosmetikou jako první v Kladně

26.12.2022 - Stěhování do větších prostorů, abychom měli dostatek místa na všechny vozy, vlastní sklad pro e-shop a krytou myčku pro dokonalé služby

Tým CarDetailingLovers